Firma Dantom i jej produkty

Firma Dantom stale się rozwija między innymi dzięki temu, że stawia na różnorodność. Mowa tutaj zarówno o różnorodności proponowanych produktów, jak i o wielu branżach, do których te produkty i urządzenia są kierowane. W ciągu prawie trzydziestu lat działalności na rynku, firma zdobyła cenne doświadczenie, dzięki któremu doceniana jest przez liczne firmy, zaliczające się do wielu branż. Produkty firmy Dantom są na tyle uniwersalne, iż mogą one zostać wykorzystane przez każdego klienta. Aby poznać bliżej profil firmy i jej produkty, zapraszamy do przeczytania krótkiego artykułu.

Kto korzysta z oferty Dantom?

Dantom jest firmą dobrze znaną w całej Polsce. Ze względu na uniwersalny charakter produkowanych i wysyłanych artykułów, współpracuje z bardzo wieloma różnymi branżami. Oferta firmy skupia się przede wszystkim na produktach, których funkcją jest ochrona domów i budynków.

Klientem firmy może zostać każdy, kto ceni sobie najwyższą jakość systemów ochronnych oraz podobnych akcesoriów. Z szerokiej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedstawiciele dużych firm i importerzy. Alarmy, czujniki, domofony oraz inne produkty znajdują swoje zastosowanie w domach prywatnych, budynkach firmowych lub konkretnych pomieszczeniach domowych, które wymagają specjalnej ochrony. Dodatkowo, Dantom oferuje szeroki wybór alarmów do samochodów.

Oferta firmy Dantom

Klienci bardzo często decydują się na zakup zestawów kontroli dostępu do drzwi. W zależności od zestawu, może on zawierać elementy, które będą stanowić odpowiednią ochronę dla drzwi lekkich lub ciężkich. Drzwi lekkiej konstrukcji (ze szkła lub z płyty) mogą znajdować się w szpitalach. Z kolei zestaw do drzwi ciężkich jest szczególnie przydatny w mieszkaniach, domach, biurach czy sklepach. O tym, czy zestaw jest przeznaczony do lekkich lub ciężkich drzwi, decyduje siła trzymania zwory elektromagnetycznej. Jest to główny element zestawów kontroli dostępu.

Oprócz tego, w skład zestawu wchodzi czytnik kontroli dostępu, breloki lub karty magnetyczne i zasilacze impulsowe/ modułowe. Dodatkowo, zestaw zawiera przycisk wyjścia, który umożliwia wyjście z budynku od strony wewnętrznej.

dantom zestaw kontroli

Jeden z czynników, dzięki któremu oferta firmy Dantom jest znana w całym kraju, to najwyższej jakości asortyment. Zawiera on szereg produktów, które nadają się do ochrony bardzo różnych typów drzwi, nie tylko wejściowych. Do produktów charakterystycznych dla firmy należą zamknięcia, systemy alarmowe oraz czujniki dymu. Pierwsza grupa, to urządzenia, które dzielą się na centrale analogowe, sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne, dialery telefoniczne oraz czujniki kontaktowe. Oprócz gotowych urządzeń, Dantom oferuje obudowy centrali i klawiatur.

Domofony i wideodomofony

Domofony są dziś znane większości z nas. Ten system ochronny nie pozwala dostać się do budynku osobom niepowołanym. W sklepie internetowym Dantom, można znaleźć właściwy rodzaj domofonu, który umieścimy przed domem lub bezpośrednio obok drzwi wejściowych. Domofony, jakie cieszą się szczególną popularnością, są bezsłuchawkowe (głośnomówiące). Niektóre modele posiadają dodatkową funkcję zbliżeniową na brelok lub kartę magnetyczną.

Wideodomofon to z kolei urządzenie, które pozwala nam zobaczyć osobę, która próbuje dostać się do budynku. Produkty posiadają kolorowe ekrany, o wysokiej jakości kamerze. W wybranych modelach istnieje możliwość posiadania nawet 3 monitorów. Daje nam to większe poczucie bezpieczeństwa. Wideodomofony umożliwiają prowadzenie rozmowy pomiędzy modułami.

dantom wideodomofon

Warto wspomnieć również o takich urządzeniach jak zamki. W ofercie dostępne są zamki elektryczne na elektrozaczep, zamki szyfrowe na kod oraz standardowe zamki drzwiowe. Poza tym, Dantom posiada zamki elektryczne, trzpieniowe i coraz bardziej popularny selenoid.